...
danklesc@gmail.com

Tvorba webstránok

Konverzné weby, klasické weby, eshopy a webové aplikácie

Ste blízko Vášho odborne vytvoreného webu na mieru!

Konverzné weby

– (weby zamerané na predaje) sú typom webstránky, ktorá v sebe kombinuje vlastnosti funnelov a klasických informačných webov. Ich dizajn a štruktúra je zameraná na prevedenie návštevníka nákupným procesom a tým prevod z leadu na sale.

Klasické weby

Sú to bežné webstránky s jednoduchými funkciami. Opíšete nám svoju predstavu a my ju vyrobíme na mieru. Neposkytujeme šablónové weby – potrebujete byť niečím výnimočný a šablónový web by to vo vás len zničil.

Eshop

Technicky sú naše riešenia vhodné do 10 000 produktov. Spolu s rýchlym hostingom, našou schopnosťou dizajnovať predajne efektívne weby a skúsenosťami zo správy veľkých eshopov môžete získať zarábajúci online obchod.

Webové aplikácie

Sú to webstránky s pokročilými funkciami. Funkcie sociálnych sietí, fóra, generovania súborov, obrázkov a pod. Každý web je jedinečný a špeciálne to platí pri webových aplikáciach. Preto či by išlo o tvorbu vlastného CMS systému alebo by bolo možné projekt vytvoriť aj na custom wordpresse, zistíme po osobnom/online stretnutí.

Mám záujem o web
Typ webu

Recenzie klientov

Petra Jankovičová
Petra Jankovičová
9. Marec, 2023
Maximálna spokojnosť. Rýchle dodanie, profesionálne jednanie a zrozumitelne vysvetlenie. Vždy nápomocný a ochotný pri konzultáciách. Ďakujeme
Hudobné nástroje Total Music
Hudobné nástroje Total Music
3. Marec, 2023
Stanislav Ambruš
Stanislav Ambruš
1. Marec, 2023
Dana poznám ako na slovovzatého odborníka v oblasti IT a tvorbe webstránok. Spolupracujem s ním už pár rokov a vždy som s ním spokojný, nakoľko robí to čo ho baví a to sa aj ozrkadluje na jeho práci, skrátka čo sľúbi to aj dodrží a vždy je s ním dobrá komunikácia. Hlavne počúva čo o d neho klient chce, aké má požiadavky a snaží sa mu vždy vyjsť v ústrety. A čo je hlavné, snaží sa udržať krok s dobou, čo je v každom obore dnes už nevyhnutnosťou. Dana môžem len odporučiť.
Jana Kamencayová
Jana Kamencayová
1. Marec, 2023
Maximalna spokojnost, otvoril mi mnohe nepoznane obzory a rapidne mi narasta pocet objednavok vdaka spolupraci
mayomaso
mayomaso
1. Marec, 2023
U Mirky
U Mirky
17. Jún, 2022
Veľmi milý a ústretový prístup. Pomohol mi aj s tým, čo som ani nevedela, že potrebujem. Ďakujem a odporúčam všetkými desiatimi.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.